Ви помітили, що Ваша сумка, кофр або рюкзак втратили колишню свіжість і тепер вони вже не вражають своїм потертим виглядом? Пральня Мандарин допоможе повернути їм первісний свіжий вигляд.

Ми досконало знаємо необхідні методи прання і зробимо все можливе, щоб Ваша улюблена річ виглядала ідеально і продовжувала радувати Вас.

Професійне італійське обладнання разом з високоефективними безфосфатні миючими засобами SUTTER PROFESSIONAL, що відповідають найжорсткішим європейським стандартам, виключають можливість псування текстильних виробів і роблять прання безпечним.

Ви можете замовити прання безкаркасних сумок, кофров або рюкзаків в пральні Мандарин, звернувшись за телефонами: (044) 23-240-23 і (096) 396-04-35 або залишивши онлайн-заявку на нашому сайті.

Ми цінуємо Ваш час, тому процедура оформлення замовлення відбувається в найкоротші терміни, а його виконання - чітко в зазначені терміни.

Наша команда складається з професіоналів своєї справи, тому прання Ваших улюблених речей здійснюється якісно, швидко і з індивідуальним підходом до кожного виробу.

 

ЦІНА ЗА ПОСЛУГУ:
НазваОд / вимЦіна
Кофр* кг 120.00
Сумка* кг 120.00
Рюкзак* кг 120.00
Онлайн замовлення
CAPTCHA

* - ціна на аква-чистку кофров, сумок, рюкзаків формується виходячи з рекомендацій технолога

 

×

Замовити дзвінок

CAPTCHA
×

Онлайн замовлення

CAPTCHA