стирка штор в КиевеСтирка текстильных изделий, украшающих наши окна и защищающих нас от света без специального оборудования и средств сложна, а иногда и не возможна. Если Вам необходимо качественно постирать Ваши шторы, тюль, ламбрекены - обратитесь в прачечную Мандарин.

Кваліфіковані фахівці пральні Мандарин досконало знають, який тип тканини, яким методом прати. Професійне італійське обладнання разом з високоефективними безфосфатними миючими засобами SUTTER PROFESSIONAL, що відповідають найжорсткішим європейським стандартам, виключають можливість псування текстильних виробів і роблять прання безпечним для Вашого здоров'я і, найголовніше, для здоров'я Ваших дітей!

Ми пропонуємо Вам скористатися послугою прання штор в пральні Мандарин. Це може виявитися корисною тим, кому зручніше відвезти їх фахівцям і забрати вже готовий виріб, не захаращуючи своє житло і не заважаючи домочадцям. Крім того, в особливо складних випадках прання штор в пральні - це єдиний спосіб видалити стійкі забруднення, тому що іноді потрібно спеціальне обладнання і спеціалізовані засоби для чищення.

Ви можете замовити прання штор, тюлі або ламбрекену, звернувшись до нас за телефонами:  (044) 23-240-23 і (096) 396-04-35 або залишивши онлайн-заявку на нашому сайті.

Пральня Мандарин цінує Ваш час, тому процедура оформлення замовлення відбувається в найкоротші терміни, а його виконання - строго в зазначені терміни. Наша команда складається з професіоналів своєї справи, тому прання штор, ціна якої вказана в прайс-листі, здійснюється якісно, швидко і з індивідуальним підходом до кожного виробу.

 
 
ЦІНА ЗА ПОСЛУГУ:
НазваОд / вимЦіна
Штора (стандарт) м.кв. 50.00
Штора (не стандарт) м.кв. 70.00
Тюль м.кв. 40.00
Ламбрекен (стандарт) кг. 100.00
Онлайн замовлення
CAPTCHA
×

Замовити дзвінок

CAPTCHA
×

Онлайн замовлення

CAPTCHA